Lai adresāts saņemtu ziedus Rēzeknē tās pašas darba dienas laikā, lūdzam, pasūtījumu izdarīt savlaicīgi – līdz plkst. 15.00 un pirms pasūtījuma veikšanas sazināties pa telefonu.
Ja piegāde ir nepieciešama ārpus Rēzeknes pilsētas, no sākuma ir jāsazinās ar ziedu salonu, lai precizētu piegādes izmaksas.

Mūsu uzņēmums SIA „L.E.R.I.’’ pastāv jau 20 gadus, visu šo laiku pārsteidzot savus klientus ar arvien skaistākiem ziediem un interesantākām kompozīcijām. Gadiem ejot uz priekšu ziedu veikala „Salons Dāvanas un ziedi” produkcijas klāsts ir ievērojami pieaudzis un vilina ar savu dažādību.

Uzņēmums saviem klientiem piedāvā dažādus ziedus, augus, telpaugus, augsni dažādiem augiem, dēstiem, floristikas kompozīcijas, atklātnes un citu drukāto produkciju, kosmētikas un parfimērijas preces, kristāla un stikla un cita veida traukus, suvenīrus, kā arī tiek piedāvāti floristu pakalpojumi. Piedāvājam ar ziediem un dažādām ziedu kompozīcijām noformēt arī telpas, padarot jebkuru pasākumu par kaut ko īpašu.