Lai adresāts saņemtu ziedus Rēzeknē tās pašas darba dienas laikā, lūdzam, pasūtījumu izdarīt savlaicīgi – līdz plkst. 15.00 un pirms pasūtījuma veikšanas sazināties pa telefonu.
Ja piegāde ir nepieciešama ārpus Rēzeknes pilsētas, no sākuma ir jāsazinās ar ziedu salonu, lai precizētu piegādes izmaksas.

Mēs daram visu, lai Jūs iegādātos vislabākās kvalitātes preci!

Pie mums nemēdz būt novītušu vai vecu ziedu. Ja zieds neatbilst pieprasītajam standartam, mēs to vienkārši izmetam ārā. Mums ir svarīga mūsu reputācija. Kā arī mēs garantējam Jūsu sniegtajai informācijai pilnu konfidencialitāti, tā netiks nodota trešajām pusēm. Nepieciešamības gadījumā saņēmējs tiks informēts par Pasūtītāju tikai no atklātnes, kas tiks pievienota klāt pasūtījumam.

Mūsu darbā tiek izmantoti vienīgi svaiga un kvalitatīva prece. Taču gadījumā ja Pasūtītājam rodas pretenzijas, mēs obligāti tās izskatīsim, Pasūtītājam tikai jāsastāda rakstisks pieprasījums uz elektronisko pastu: info@leri.lv.

Katrs Klients mums ir tik svarīgs, ka mēs organizējam savu darbu tik kvalitatīvi, lai Jums rastos vēlme atgriezties pie mums atkal un atkal.